top of page

Współpraca z Vidius Active

Akademia Ruchu VIDIUS Active to miejsce, w którym oprócz zajęć regularnych możemy zaoferować nasze usługi w innym zakresie, m.in.:

  • współpraca ze szkołami i przedszkolami

  • wynajem sal

  • pokazy, eventy

  • oferta specjalna dla firm

  • karnety prezentowe

  • imprezy okolicznościowe

Jesteśmy również otwarci na inne rodzaje współpracy, jeśli masz jakiś pomysł – zachęcamy do kontaktu z nami!

AKADEMIA RUCHU VIDIUS ACTIVE

Kraków, ul. A. Bochenka 16 A

E-mail: biuro@vidiusactive.pl

Telefon: (+48) 728 948 391

Współpraca ze Szkołami i Przedszkolami

Akademia Ruchu VIDIUS Active z chęcią poprowadzi zajęcia sportowe w ramach zajęć regularnych, jak i dodatkowych w Państwa przedszkolu, szkole podstawowej, liceum czy technikum. Wszystkie szczegóły uzgadniane są indywidualnie.

Dodatkowo, możliwe jest prowadzenie zajęć regularnych dla grup zamkniętych
w naszej szkole na ustalonych z Państwem warunkach lub też pojedyncze zajęcia w ramach wycieczek szkolnych. Program dostosowywany jest indywidualnie,
w zależności od Państwa potrzeb.

Wynajem Sal

Akademia Ruchu VIDIUS Active oferuje do wynajęcia sale, które mogą być wykorzystane na warsztaty, treningi indywidualne lub grupowe, zajęcia sportowe, szkolenia, prezentacje i inne zajęcia, dopasowane do Państwa potrzeb. Ponadto, dysponujemy salą, która świetnie nada się na teledyski lub sesje zdjęciowe. Oferty dopasowujemy indywidualnie do potrzeb Klienta, więcej informacji uzyskacie Państwo po skontaktowaniu się z nami.

Pokazy, eventy

Akademia Ruchu VIDIUS Active z chęcią podejmie się sportowych i artystycznych wyzwań, m.in. w formie pokazów tanecznych i sportowych, oprawą eventów, pikników, spotkań (w tym również firmowych), bali (zarówno dziecięcych, jak i dla dorosłych), targów… Zachęcamy do współpracy!

Oferta Specjalna dla Firm

Akademia Ruchu VIDIUS Active oferuje zajęcia regularne dla grup zamkniętych, dostosowane do Państwa preferencji lub pojedyncze wydarzenia w celu integracji pracowników. Jeśli chcą Państwo, abyśmy zadbali o kondycję fizyczną, dobrą zabawę, relaks, wspólne spędzenie czasu w inny, zupełnie wyjątkowy sposób Państwa pracowników – zapraszamy do kontaktu! Forma zajęć i płatności zależy od indywidualnych ustaleń z każdą firmą, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Karnety Prezentowe

Akademia Ruchu VIDIUS Active oferuje karnety prezentowe dla pracowników, uczniów, pojedynczych klientów czy grup. Forma i wartość zależy od Państwa. Możemy zaoferować zarówno bon upominkowy na pojedyncze zajęcia, na pakiet zajęć czy na zajęcia indywidualne. Wszystkie szczegóły są dostosowywane do potrzeb każdego Klienta. Nasze bony podarunkowe mogą być świetną formą prezentu dla pracowników z okazji Świąt, Dnia Kobiet, Jubileuszu Firmy czy w formie dodatkowego wynagrodzenia za wyniki w pracy lub oryginalnym podziękowaniem nie tylko dla pracowników, ale i partnerów biznesowych. Jednakże nasze karnety prezentowe to również wyjątkowy pomysł na prezent z okazji urodzin, wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, ślubu etc. Serdecznie zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów!

Imprezy Okolicznościowe

Akademia Ruchu VIDIUS Active oferuje możliwość zorganizowania Imprez Okolicznościowych, takich jak:

  • Sportowe Urodziny

  • Sportowy/Taneczny Wieczór Panieński

  • Sportowy/Taneczny Wieczór Kawalerski

  • Inne (jesteśmy otwarci na propozycje)

Wszystkie szczegóły są dostosowywane do potrzeb każdego Klienta i ustalane indywidualnie.

bottom of page