top of page

Idea istnienia Vidiusa

Vidius Active to miejsce, które powstało we Wrześniu 2021 roku, w celu promowania wśród lokalnej, krakowskiej społeczności zdrowego trybu życia i miłości do aktywności.

 

Vidius, bo widzimy i zmierzamy do wyznaczonego celu;

Active, bo aktywność i ruch są nie tylko bliskie naszym sercom, ale przede wszystkim korzystne dla ciał i umysłów.

 

"Wizja aktywnej przyszłości" - takie motto nam przyświeca i wierzymy, że dołożymy cegiełkę do uświadamiania społeczeństwa o istocie i wartości ruchu.
 

 

W dzisiejszych czasach jesteśmy coraz bardziej zabiegani i nie mamy czasu dla siebie oraz na zadbanie o własne zdrowie i samopoczucie. Młodzież natomiast większość wolnego czasu spędza z "nosami w telefonach", co odbija się na ich zdrowiu psychicznym i fizycznym.
W natłoku obowiązków i różnorodnych zajęć zapominamy jak ważny w życiu każdego z nas jest ruch i jak olbrzymi wpływ ma na jakość naszego snu, na pracę mózgu, poprawę odporności, samopoczucie oraz poczucie własnej wartości, czy nawet na umiejętność organizacji
i zarządzania czasem. Dlatego celem Vidius Active jest edukowanie od najmłodszych lat o wartości ruchu w życiu każdego człowieka. Stworzyliśmy miejsce, w którym przestrzeń dla siebie znajdą zarówno dzieci jak i dorośli. Wierzymy, że przykład "idzie z góry", dlatego zachęcamy do bycia aktywnym nie tylko dzieci, ale również rodziców, by dali dobry przykład swoim pociechom.

Zależało nam, by stworzyć strefę komfortu dla każdego, niezależnie od wzrostu, wagi, płci czy wieku.

Chcemy być miejscem ciepłym, rodzinnym, w którym przede wszystkim liczą się relacje międzyludzkie, przyjazna atmosfera oraz co ważne, wysoka jakość świadczonych usług.
 

 

DALEKO NAM DO:

 • masowego podejścia,

 • przepełnionych sal treningowych,

 • zajęć opartych na szybkich i byle jakich efektach.
   

 

MY DOSKONALE WIEMY, ŻE:

 • nauka nowych rzeczy, zmiana nawyków, osiąganie wyznaczonego celu to proces. Dlatego nie obiecujemy "gruszek na wierzbie" a realne, bezpieczne i zdrowe podejście.

 

 

 

 • Vidiusową Kadrę tworzą wyłącznie osoby pełne pasji, zaangażowania, z ciekawą wizją aktywności, które chętnie zdobywają a następnie dzielą się swoją wiedzą.

 • Każdy instruktor i trener ma odpowiednie kwalifikacje by zapewnić najwyższą jakość usług a instruktorzy dziecięcy dodatkowo posiadają doświadczenie pedagogiczne.

 • Nasze grupy zajęciowe są maksymalnie kilkunastoosobowe, by każdy na sali mógł poczuć się zaopiekowany i że poświęcono mu wystarczająco uwagi.
   

 

Naszą ideą jest pokazać, że aktywność to przede wszystkim przyjemność. Nie należy się do niczego zmuszać, bo ruch ma sprawiać radość a po zajęciach ma być wyrzut endorfin. Dlatego też przygotowaliśmy szeroką ofertę różnych zajęć ruchowych, by każdy mógł znaleźć taką aktywność, która będzie sprawiać przyjemność.
 

Ruch to szczęście, uśmiech, pozytywne emocje i co najważniejsze jest dla każdego!

W Vidius Active przełamujemy przerysowany wzorzec "social mediowego" piękna. U nas piękny jest każdy!

I absolutnie każdy zasługuje na to by czuć się dobrze w swoim ciele!

Nie zachęcamy do traktowania ruchu jako narzędzia do spełnienia oczekiwań innych i osiągania wyglądu celebrytów. Zachęcamy do pokochania ruchu i traktowania go jako stały i przyjemny element życia. Jako czas dla siebie, jako zdrowy nawyk, jako pasję, czy nawet jako formę spędzania czasu ze znajomymi. Grunt, by było to pozytywne.

 

 

NIE - bo muszę, a TAK - bo chcę!

 

Zatem nie ma na co czekać! Wspólnie bierzemy się do roboty, znajdujemy godzinkę w ciągu dnia na coś dobrego dla siebie i ruszamy na trening zmieniać swoje życie na lepsze!

3_edited.png
bottom of page