top of page

Dlaczego Klub Sportowy Vidius Active nie obsługuje kart sportowych

1. TWORZENIE SPOŁECZNOŚCI 

Karty sportowe tworzą nurt turystyki sportowej, na co Klub Sportowy Vidius Active nie wyraża zgody. Jesteśmy społecznością osób z pasją do aktywności i rozwoju a wspólne treningi w stałej grupie, to bezcenna wartość, dzięki której osiąganie wyznaczonych celów staje się łatwiejsze. Członkostwo w klubie to tworzenie silnej wspólnoty, która razem jest w stanie osiągnąć szczyty. Dlatego KS Vidius Active nie współpracuje z dostawcami kart sportowych, a działalność gospodarcza Vidius Active obsługuje karty wyłącznie na poziomie rekreacyjnym.

2. JAKOŚĆ ZAMIAST MASOWOŚCI

Vidius Active od samego początku to jakość - próżno u nas szukać szybkich, byle jakich efektów i masowego podejścia. Ograniczamy liczbę uczestników na zajęciach, by każdemu móc zapewnić uwagę trenera/instruktora, niejednokrotnie zbliżoną do takiej jak podczas treningu personalnego oraz komfortowe warunki do trenowania. A zatem składka członkowska musi być adekwatnej wysokości.

3. RÓWNOŚĆ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW

Dzięki braku kart sportowych, możemy zagwarantować, że wszyscy nasi klubowicze mają takie same warunki treningowe. Każdy nasz klubowicz jest traktowany wyjątkowo i ma takie samo prawo do korzystania z naszych usług, doświadczenia i całego zaplecza treningowego. Nie widzimy powodu dla którego posiadacz karty sportowej, z obecności którego mamy niemal 70% mniejszą gratyfikację miałby być traktowany równie wyjątkowo co NASI VIDIUSOWICZE. Dlatego dziękujemy, że decydujesz się na pełnopłatne członkostwo i wspierasz lokalną przedsiębiorczość. 

4. LOJALNOŚĆ I PARTNERSKIE PODEJŚCIE

Turystyka sportowa jaką wprowadziły systemy oferujące karty sportowe prowadzą do wyniszczania lojalności, szacunku do czyjejś pracy i trwałości współpracy. Karty sportowe zaczęły być traktowane jak karty rabatowe a częstą praktyką ich posiadaczy jest zapisywanie się na zajęcia i nie przychodzenie, bez wcześniejszego odwołania. To generuje realne straty finansowe i ograniczenie możliwości skorzystania z zajęć lojalnym, zaangażowanym klubowiczom. Takie warunki nie sprzyjają rozwojowi i tworzeniu partnerskich relacji. 

5. WARTOŚĆ ADEKWATNA DO DZIAŁAŃ

Twoje pełnopłatne członkostwo umożliwia nam stały rozwój, inwestowanie w sprzęt, z którego korzystasz, szkolenia dla naszej kadry, by prowadziła zajęcia na najwyższym poziomie i daje nam możliwość dokonania wszelkich opłat związanych z funkcjonowaniem Vidius Active. Stale staramy się inwestować w trenażery i pomoce treningowe, by stworzyć warunki odpowiednie do indywidualnych potrzeb każdego Vidiusowicza i osiąganie maksymalnej skuteczności każdego treningu. A stawki proponowane przez systemy partnerskie są zbyt niskie na model współpracy jaki proponujemy naszym klubowiczom.

Wiedz, że nie godząc się na 𝗺𝗼𝗻𝗼𝗽𝗼𝗹𝗶𝘀𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗲 𝗽𝗿𝗮𝗸𝘁𝘆𝗸𝗶 dokładasz także cegiełkę do rozwoju branży sportowej i pomagasz wyeliminować turystykę sportową oraz brak zaangażowania i lojalności.

bottom of page