top of page

9 czerwca 2024

Drodzy Tancerze, Akrobaci, Rodzice, Trenerzy i Instruktorzy,

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was do Krakowa na  Wiosenne Turnieje Tańca i Akrobatyki, czyli cykl konkursów na coroczne, wyjątkowe zakończenie sezonu tanecznego i akrobatycznego.

Wydarzenie to ma charakter ogólnopolskiego, otwartego, odpłatnego konkursu, którego celem podczas jednej imprezy sportowej jest zjednoczenie tancerzy i akrobatów, uczęszczających na zajęcia organizowane przez szkoły tańca, kluby i towarzystwa sportowe, instytucje kultury i placówki oświatowo-wychowawcze w całej Polsce.

Ten Turniej to wyjątkowa okazja, by zaprezentować swoje umiejętności i efekt całorocznej pracy ze swoimi trenerami. To możliwość stawienia czoła wyzwaniom, poznania osób o podobnych zainteresowaniach, zaprezentowania się przed publicznością i sędziami oraz zmierzenia się ze smakiem rywalizacji i zdobywania miejsc. Konkurs ten to doskonały sposób na wyrażenie siebie i dzielenie się swoją pasją z innymi. Tutaj przestrzeń dla siebie znajdą tancerze i akrobaci na każdym etapie swojej przygody z uprawianą dyscypliną. Niezależnie od poziomu posiadanych umiejętności, poziomu zaawansowania, doświadczenia czy stażu treningowego, Wiosenny Turniej Tańca i Akrobatyki to wydarzenie dla każdego. Mile widziany jest każdy, kto chce sprawdzić się na scenie, w kameralnej i przyjaznej atmosferze.

 

Cele Wiosennego Turnieju Tańca i Akrobatyki:

 

  • konfrontacja dorobku artystycznego zespołów tanecznych i akrobatycznych z Polski;

  • propagowanie tańca oraz kultury tanecznej i akrobatycznej;

  • popularyzacja tańca oraz sportów gimnastycznych;

  • rozwijanie talentów estradowych oraz krzewienie wśród dzieci i młodzieży współzawodnictwa sportowego i rywalizacji w duchu “fair play”;

  • integracja środowiska tanecznego i akrobatycznego podczas jednej imprezy sportowej;

  • kreowanie standardów organizacji imprez o charakterze taneczno-akrobatycznym.

Kontakt:

MAIL DO KONTAKTU ORAZ WYSYŁANIA ZGŁOSZEŃ, MUZYKI, DANYCH DO FAKTURY:

manager@vidiusactive.pl

Numer konta: 

VIDIUS ACTIVE SYLWIA ŁYŻWA

ul. Bochenka 16A, 30-693 Kraków

ING 76 1050 1445 1000 0097 4320 8879

bottom of page